captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: aktorius Dainius Svobonas

„Dabar temos ir vaidybos maniera pasikeitė. Ne man spręsti – į gera ar į bloga. Teatras tiesiog kitoks“, – svarsto aktorius Dainius Svobonas.
Aktorius Dainius Svobonas<br> BNS nuotr.
Aktorius Dainius Svobonas
BNS nuotr.

„Tarp unikaliausių eksponatų, kurių nepamatysi kitur, būtų visas dokumentas, skaitmeninė kopija, apie tai, kas atsitiko su Klaipėdos kraštu 1939 m. kovo 22-ą dieną. Tikrai niekas Lietuvoje šito dokumento faksimilės nėra matęs“, – apie naujo muziejaus „Muziejus 39/45“ Klaipėdoje išskirtinumus pasakoja muziejaus  direktorius Jonas Genys.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Besibaigiant 2017-iesiems, JAV žurnalas „Time“ Metų žmogumi paskelbė „The Silence Breakers“ moteris, nutraukusias tylą apie seksualinį priekabiavimą. Ar reikalingas  #Metoo judėjimas Lietuvoje? Su rubrika „Požiūris“ – menotyrininkės Agnės Narušytės komentaras.

„Kaip senas pirdžius pasakysiu, kad man labiausiai įsiminę yra jaunystėje matyti spektakliai. Tada buvo daug švaresnė siela. Ji dar nebuvo tokia suteršta ar gerų dalykų apipuošta. Daug mažiau potyrių buvo įvykę gyvenime, – sako aktorius Dainius Svobonas, minintis 50-ties metų jubiliejų. – Tie spektakliai – gražūs, nostalgiški, be jokių priekaištų, jie vesdavo kelis žingsnius į priekį. Dabar temos ir vaidybos maniera pasikeitė. Ne man spręsti – į gera ar į bloga. Teatras tiesiog kitoks. Visai kitas gyvenimo ritmas, tempas. Personažai iš esmės kalba apie tuos pačius dalykus, bet kitaip.“ Pokalbyje su aktoriumi – apie tai, kaip keitėsi teatras, apie kūrybinius iššūkius ir kultūrinį Kauno gyvenimą.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ sausio 23 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 


 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close