captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar bus gaminamas sveikesnis maistas?

Sveikatos apsaugos ministerija pasirašys susitarimą su maisto produktų gamintojais dėl savanoriško cukraus, druskos, riebalų kiekių mažinimo gaminiuose. Toks susitarimas inicijuojamas atsižvelgiant į Pasaulio sveikatos organizacijos ir Europos Komisijos rekomendacijas gerinti gyventojų mitybą. Ar gamintojai įsiklausys, ar vartotojai rinksis sveikesnius gaminius?

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nutarė pradėti tyrimą dėl Seimo nario, valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio Ramūno Karbauskio elgesio. Situacijai išsiaiškinti parlamentinį tyrimą inicijuoja Seimo opozicija. Tyrimą nusprendė pradėti ir Generalinė prokuratūra. Situaciją komentuoja politologai.

Ar įmanomas mokslas mokykloje be namų darbų, kodėl mokytis programavimo verta jau pirmosiose klasėse – tai pora pasiūlymų švietimo tema iniciatyvai „Idėja Lietuvai“.

Kodėl mūsų atvaizdas veidrodyje ir nuotraukose šiek tiek skiriasi? Kartais, net ir pasidarę asmenukę, nemaloniai nustembame – atrodome visai kitaip. Kas lemia šį skirtumą ir kaip geriausia pozuoti, kad tai mūsų netrikdytų?

Gamtininko Selemono Paltanavičiaus žvilgsnis į gamtą žiemą.

„Komiksai – visai nevaikiškas reikalas“, – sako Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojas Tomas Mitkus, pirmosios knygos lietuvių kalba apie komiksų kūrimą autorius. 

Vedėjai Gabija Narušytė, Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ sausio 18 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close