captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Europos žemės savininkų renginys Vilniuje

Želdiniai ir jų dizainas – viena populiariausių specialybių Kauno kolegijoje. Paprasčiau pasakius, tai sumedėjusių ir žolinių augalų meninis panaudojimas tiek lauke, tiek patalpose.  

Penktadienį Vilniuje Europos žemės savininkų organizacija kartu su mūsų šalies žemės savininkus vienijančia analogiška organizaciją surengė XV Generalinę Kaimo draugų asamblėją ir konferenciją. Šiuose renginiuose aptarta žemėnaudos patirtis Europoje, ieškota būdų ją tobulinti, svarstyta daug kitų klausimų susijusiu su žemės nuosavybe ir jos racionaliu naudojimu.

Po vasaros atostogų į Molėtų rajono Suginčių vidurinės mokyklos Verbiškių pradinio ugdymo skyrių mokiniai nebesusirinks, nes dėl sumažėjusio vaikų skaičiaus kaimo mokykla uždaroma. Šiandien Verbiškių kaimo bendruomenei, vadovaujamai B. Grigonienės, kitiems aktyvesniems jos žmonėms rūpi  mokyklos pastato likimas, daugybė kitų visuomeninių ir privačių reikalų.

Želdiniai ir jų dizainas – viena populiariausių specialybių Kauno kolegijoje. Paprasčiau pasakius, tai sumedėjusių ir žolinių augalų meninis panaudojimas tiek lauke,  tiek patalpose.

 

Ved. Algirdas Steponavičius

 

 „Gimtoji žemė“ – antradienį, birželio 12d., 06.03 val. per Lietuvos radiją.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...