captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: koks yra šiuolaikinis lietuviškas trumpametražis kinas?

„Festivalis rodys itin aktualią, dabartį atliepiančią ir todėl kiekvienam iš mūsų svarbią filmų programą“, – pasakoja vienuoliktojo su puse Vilniaus tarptautinio trumpųjų filmų festivalio meno vadovė Marija Razgutė.  

„Niekada nemaniau, kad iš to laikmečio, kai su draugais važinėjau motociklais ir vienu metu draugavau su keliomis merginomis, kada nors gims kažkokia knyga, paroda. Tai buvo tiesiog dokumentavimas, gyvenimo apmąstymas, nuotykių pasakojimas, nelaimingų meilių apverkimas dienoraštyje“, – apie naujus savo fotografijų albumus pasakoja fotografas Romualdas Požerskis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio spaudos apžvalgoje – apie įsiplieskusį ginčą, privertusį suabejoti italų dailininko Amedeo Modigliani darbų autentiškumu.

„Dvyliktus metus organizuodami renginį susidūrėme su finansiniais iššūkiais, todėl šįkart pakviesime į vienuoliktąjį su puse festivalį. Nepaisant to, jis rodys itin aktualią, dabartį atliepiančią ir todėl kiekvienam iš mūsų svarbią filmų programą“, – teigia Vilniaus tarptautinio trumpųjų filmų festivalio meno vadovė Marija Razgutė. Koks yra šiuolaikinis lietuviškas trumpametražis kinas? Apie ką ir kokiomis priemonėmis jis kalba? Koks trumpas gali būti trumpametražis filmas? Pokalbis apie trumpus, bet filmus – su Vilniaus tarptautinio trumpųjų filmų festivalio direktore Rimante Daugėlaite-Cegelskiene ir meno vadove Marija Razgute.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ sausio 18 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close