captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: meilė, dzenas ir repas

Tadas Čiūdaras – netipinis reperis, besislepiantis už sceninio vardo „Home Production“. Tadas pristato bene pirmąjį Lietuvoje hip-hop muzikos albumą vinilo formatu!    
T. Čiūdaras. D. Razausko nuotr.
T. Čiūdaras. D. Razausko nuotr.

„Home Production“ ir elektroninės muzikos kūrėjo Spurgos bendrą darbą „Love in Progress“ jau esu minėjęs savo laidose. Esu grojęs ir ištraukų iš jo. Pagaliau atsirado proga pasikalbėti su vienu iš šio albumo autorių – „Home Production“ pseudonimu besivadinančiu reperiu Tadu Čiūdaru. Tadas labai netipinis reperis. Lyg koks modernus hipis jis kalba ir repuoja apie meilę, savęs paieškas, priešingai nei dauguma kitų, kūryboje liečiančių tamsias socialines temas. Tadas – aktyviai užsiiminėja dzeno meditacija. Į „Pakartot“ studiją Tadas atsinešė savo pirmąjį kūdikį – vinilo plokštelę „Love in Progress“, kuri yra bene pirmasis pilnas, vientisas autorinis repo vinilas Lietuvoje! Laisvas pokalbis su laisvu žmogumi laisvoje radijo stotyje Sausio 13-ąją, kurią Tadas taip pat prisimena.  

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama sausio 13 d., šeštadienį, 12.10 val. ir sausio 14 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...