captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pirmasis šiemetis daržovių derlius užderėjo viduržiemį

Biržų raj. Naciūnų kaime ekologinio ūkio šeimininkai Daiva ir Arūnas Giedrikiai jau ima pirmąjį šiais metais užderėjusį salotinių cikorijų derlių. Per sezoną vartotojams jie pateikia daugiau kaip 60 rūšių įvairių daržovių. Kadangi bendras jų plotas neviršija 10 ha, kai kurių daržovių auginama net ir mažesniame kaip aras plote.
Pirmasis šiemetis  salotinių cikorijų derlius biržiečių Daivos ir Arūno Giedrikų ekologinės gamybos ūkyje. A. Steponavičiaus nuotr.
Pirmasis šiemetis salotinių cikorijų derlius biržiečių Daivos ir Arūno Giedrikų ekologinės gamybos ūkyje. A. Steponavičiaus nuotr.

Lietuvos avininkystės ūkiuose prasidėjo avių ėriavimosi laikas. Jis didele dalimi lems ne tik avių bandų didėjimą, bet ir galutinius ūkinių metų rezultatus. Ką rodo pirmosios ėriavimosi dienos viename stambiausių šalyje ūkių „Šeduvos avininkystė?“

Daugybė faktorių lemia sėkmingą kaimo bendruomenių veiklą. Pasak Ukmergės rajono Balelių kaimo bendruomenės vadovo, vietos verslininko Romo Pivoro, nudirbant daug šiai bendruomenei svarbių darbų, labai praverčia jos glaudūs ryšiai su universaliu daugiafunkciu Balelių centru.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, sausio12 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close