captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: privalomoje karo tarnyboje mažiau savanorių

Į privalomą karo tarnybą gali tekti vykti didesnei daliai tikrųjų karo prievolininkų, prognozuoja Krašto apsaugos ministerija. Šiemet devynių mėnesių tarnybai bus pašaukti beveik 3,9 tūkst. jaunuolių. Kada sąraše esantys šauktiniai privalo atlikti karo tarnybą, kada nebūtinai, kodėl mažėja savanorių gretos?
A. Pliadžio (KAM) nuotr.
A. Pliadžio (KAM) nuotr.

Vilniuje prasideda tradicinis „Sniego susitikimas“, kuriame esami ir buvę politikai, politikos ekspertai aptars svarbiausius regionio ir tarptautinius įvykius, politikos tendencijas.

Lietuvos žurnalistų draugijos Stasio Lozoraičio premija „Kelyje į Vilties Prezidento Lietuvą“ bus įteikta Vytauto Didžiojo universiteto profesoriui Liudui Mažyliui.

52 savaitės, 52 skirtingų Lietuvos šefų vakarienių fotosesijos – tokį projektą 2017-aisiais vykdė fotografas Robertas Daskevičius. Kaip kilo ši idėja, kokie įspūdžiai, kokius patiekalus, kada ir kaip fotografuoti?

Lukiškių aikštė vėl dėmesio centre. Viešųjų pirkimų tarnyba nustatė, kad Vilniaus miesto savivaldybė darbus pirko pažeisdama įstatymus. Nustatyta, kad kai kurie įsipareigojimai buvo vykdomi ne taip, kaip numatyta sutartyje,  buvo pažeistas skaidrumo principas.

Vedėjai Gabija Narušytė, Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Sausio 11 d., ketvirtadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close