captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: daugiau naudos ar žalos?

Vyriausybė skelbia gyvulininkystę prioritetine ir remtina žemės ūkio sritimi. Šalies kiaulių augintojai tikina, jog reikia daugiau tvartų ir dvigubai daugiau kiaulių. Aplinkosaugininkai teigia, kad kiaulininkystė – taršiausia žemės ūkio šaka, o mitybos specialistai perspėja jog riebi kiauliena labai nesveika.  
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Vyriausybė skelbia gyvulininkystę prioritetine ir remtina žemės ūkio sritimi. Šalies kiaulių augintojai tikina, jog reikia daugiau tvartų ir dvigubai daugiau kiaulių. Tam nepritaria netoli kiaulių kompleksų esančių gyvenviečių bendruomenių atstovai. Aplinkosaugininkai teigia, kad kiaulininkystė – taršiausia žemės ūkio šaka, o mitybos specialistai perspėja jog riebi kiauliena labai nesveika.

Kitą savaitę su rubrika „Diena kaime“ laidose kasryt kalbės Audrius Smulskis – nedidelio ūkio šeimininkas, gyvenantis Ukmergės rajone, Kartėnų kaime. Jie abu su žmona Ilona miestiečiai, prieš 15 metų sutartinai pabėgę į kaimą. Dabar šeima turi 20 ha žemės. Daugiausia pajamų gauna iš braškių auginimo, savo poreikiams laiko vištų, karvę. Ilona su Audriumi turi  5 vaikus. Vienas jų jau studentas, kiti dar su tėvais gyvena sename, jaukiai pertvarkytame name. Koks savaitgalis buvo Smulskių šeimai?

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, sausio 21 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...