captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: ar kultūros organizacijos pažįsta savo auditoriją?

„Įsižiūrėti į konkrečią auditoriją, suvokti, kuo ji gyvena – tai galimybė muziejui įgalinti savo ližes ir verpstes“, – sako projekto „Atvirumo menas“ vadovė Milda Laužikaitė.
Projekto „Atvirumo menas“ vadovė Milda Laužikaitė.
Projekto „Atvirumo menas“ vadovė Milda Laužikaitė.

„Kai pradedi kalbėti, negali kalbėti pusiau. Jei pasiryžti, kad esi atviras iki galo, tai ir esi atviras iki galo“, – sako Vilma Samulionytė, kartu su seserimi Jūrate pristatanti dokumentinį filmą „Močiute, Guten Tag!“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Vienos bibliotekos ar mokyklos uždarymas gal ir pasiteisina ekonomiškai, tačiau emociškai tai padaro didžiulę neigiamą įtaką. O kai be jokio pagrindo iškertami šimtai medžių, ar tokia medkirtyba nenukerta ir kažko svarbesnio?“ –  komentare klausia Nacionalinės premijos laureatas kompozitorius Giedrius Kuprevičius. 

„Įsižiūrėti į konkrečią auditoriją, suvokti, kuo ji gyvena – tai galimybė muziejui įgalinti savo ližes ir verpstes . Mes siekiame tyrinėti, kaip muziejai, kultūros centrai, kitos institucijos galėtų būti prieinamesnės  ir atviresnes. Kaip užmegzti betarpišką kontaktą su visuomene, su konkrečiomis visuomenės grupėmis“, – sako projekto „Atvirumo menas“ vadovė Milda Laužikaitė. Pokalbis studijoje apie tai, kaip kultūros organizacijoms sekasi pasiekti ir bendrauti su auditorija. Svečiuose – M. Laužikaitė, Indraja Vaitkūnaitė, Kristina Jakubauskaitė-Veršelienė.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ sausio 09 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close