captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Muzika – vienas nuostabiausių meno žanrų. Be daugelio dalykų gyvenime galima apsieiti, bet be muzikos – ne“, – įsitikinęs Kauno valstybinio choro meno vadovas Petras Bingelis. Apie 75-metį pasitikusį maestro Petrą Bingelį – pirmadienio viktorinoje.    
Kauno valstybinio choro meno vadovas Petras Bingelis. BNS nuotr.
Kauno valstybinio choro meno vadovas Petras Bingelis. BNS nuotr.

„Formuodama festivalio programą galvoju apie skirtingas amžiaus grupes – tiek apie kūdikius, kuriems spektaklių Lietuvoje ypač mažai, tiek apie paauglius, kuriuos labai jau sunku prisikviesti į panašaus pobūdžio renginius“, – sako tarptautinio teatro festivalio vaikams ir jaunimui „Kitoks“ vadovė, Menų spaustuvės direktorė Jolita Balandytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Malonumas skaityti“ literatūros kritikas dr. Ramūnas Čičelis pristato dvi magiškojo realizmo krypčiai atstovaujančias knygas: kauniečio Gedimino Jankaus novelių rinkinį „Rytoj“ bei žymiojo čeko, emigravusio į Prancūziją, Milano Kunderos romaną „Nereikšmingumo šventė“.

„Muzika – vienas nuostabiausių meno žanrų. Be daugelio dalykų gyvenime galima apsieiti, bet be muzikos – ne“, – įsitikinęs Kauno valstybinio choro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Petras Bingelis. Apie metų pradžioje 75-metį pasitikusį maestro Petrą Bingelį – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ sausio 8 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...