captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: Martyno Kuliavo kelias nuo „Bovy“ iki sutartinių

Vienas produktyviausių Lietuvos populiariosios ir roko muzikos kompozitorių gitaristas, aranžuotojas Martynas Kuliavas verčia naują kūrybos puslapį, kuriame ir lietuviškos sutartinės, ir liturginė muzika.   
M. Kuliavas. D. Razausko nuotr.
M. Kuliavas. D. Razausko nuotr.

Jo dainas jūs tikrai žinote, galbūt tik ne visada suvokiate, kad tai, ką niūniuojate kartu su visa Lietuva – Martyno Kuliavo sukurtos melodijos. Nuo garsiausių Marijono šlagerių iki „Pelenų“, nuo Arinos iki Gyčio Paškevičiaus – Martynas pripėdavo Lietuvos roko ir popmuzikos istoriją savo giliais pėdsakais. Prasidėjo viskas nuo „Bovy“ ir albumo „Leaving Home“, kuris ištisai kartai tapo šviesuliu skurdžioje roko nūdienoje gūdžiais 1993-iaisiais. Vėliau grojęs ir kūręs su daugybe muzikantų, išleidęs solinį albumą, aranžavęs vienintelį Sauliaus Mykolaičio studijinį darbą, vienas garsiausių šalies gitaristų galiausiai pasuko link ritualinės muzikos – liturginių giesmių kūrybos ir tradicinių sutartinių aranžuočių. Būtent pastarasis projektas „Netikėti prisilietimai“ su užsienio muzikantais bei sutartinių grupe „Ūtara“ yra paskiausias Kuliavo kūrybos vaisius. Šalia to, gimė netikėtas gitaristo duetas su aktore Ilona Balsyte! Apie visa tai – pirmojoje naujų metų „Pakartot“.

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama sausio 6 d., šeštadienį, 12.10 val. ir sausio 7 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close