captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apie jaunų medikų atlyginimus

Seime bus diskutojama kaip gerinti jaunųjų medikų darbo sąlygas. Tuo metu ketvirtadienį Lietuvos medikai kviečia visus, kuriems buvo, yra ir bus aktuali Lietuvos ateitis, prisijungti prie mitingo „Paskutinis medikų žygis į oro uostą“.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybės tarnautojai nuo sausio pradžios gali dalį laiko dirbti iš namų – po tris mėnesius truksiančio eksperimento bus vertinama, ar šią tvarką taikyti nuolat.

Į Lietuvą, Prienus, atvyksta krepšinininkai broliai Ballai. 16-os metų LaMelo apsivilks „Vytauto“ marškinėlius, pažymėtus 1-uoju numeriu, o jo vyresnysis brolis LiAngelo – pažymėtus 3-iuoju numeriu.

Įsigaliojus alkoholio pardavimo pakeitimamas, alkoholinių gėrimų pardavėjai privalo tikrinti visų jaunesnių nei 25 metai pirkėjų dokumentus. Ar pardavėjai laikosi šio reikalavimo? „Ryto garsų“ eksperimentas.

Jau trečius metus vykstantis Lietuvos nuotraukų čempionatas „We love Lithuania“ įtraukė daugybę fotografuoti mėgstančių gyventojų. Jie į oficialią čempionato svetainę įkėlė beveik 2500 ypatingų mūsų šalies vaizdų, iš kurių bus išrinktas geriausias.

Laidą veda Rūta Kupetytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – sausio 3 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close