captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl dažnai neatpažįstame smurto formų?

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba pristato kampaniją „Tai irgi smurtas“. Apklausos rodo, kad gyventojai neatpažįsta smurto formų. Atsakydami į klausimą apie smurto rūšis artimoje aplinkoje, tik ketvirtadalis respondentų paminėjo psichologinį smurtą, vos 6 proc. seksualinį.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Nuo 2018-ųjų pensijos bus indeksuojamos ir augs tiek, kiek vidutiniškai šalyje didės atlyginimų fondas. Taip pat keičiasi pensijos apskaičiavimas bei ilgėja būtinasis stažas. Kaip vyks pokyčiai?

Nuo metų pradžios numizmatų ir visų, kas domisi lietuviškais pinigais, laukia naujovė – atsiranda e. parduotuvė, kurioje bus galima įsigyti Lietuvos banko išleistų kolekcinių ir proginių eurų monetų. Iki šiol veikusios išankstinio užsakymo sistemos nebelieka.

Iniciatyva „Idėja Lietuvai“ pasiekė dar vieną svarbų etapą: iš visų visuomenės pasiūlytų idėjų atrinkta 30. Kalbėsime apie vieną jų – siūlymą keisti Lietuvos pavadinimą anglų kalba iš Lithuania į Lituania, atsisakant raidės h.

Ką kalbą į „Dakaro ralį“ išvykstantys lenktynininkai bei operatoriai ir fotografai?

Taip pat laidoje – rubrika „Mokslo vardai“, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, apžvalgininko Virginijaus Savukyno komentaras, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – sausio 2 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...