captcha

Jūsų klausimas priimtas

50 „Pakartot“ laidų. Metų retrospektyva

Naujųjų metų išvakarėse laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas prisimena ryškiausias 2017-ųjų „Pakartot“ laidas, debiutus, premjeras.
D. Razauskas. Asmeninio archyvo nuotr.
D. Razauskas. Asmeninio archyvo nuotr.

Nuo socialinių temų, pilietiškumo muzikoje iki muzikos futbolininko gyvenime. Nuo muzikos teatre iki muzikos fotografijos, nuo muzikos politikos iki vaikų muzikos – nueinančiais metais kalbėta daug ir, regis, ne visada tuščiai. Visų 50 metų laidų į vieną 50 minučių laidą nesukiši, todėl nusprendžiau susikoncentruoti į 2017-ųjų naujienas, premjeras, ryškiausius albumus ir kūrinius. Kas iš LRT RADIJO studijoje pristatytų albumų, reiškinių mano subjektyvia galva buvo geriausia, įdomiausia, turės didžiausią išliekamąją vertę? Jau netrukus visą praėjusių metų Lietuvos muzikos vyksmą aptarsime su kritikais ir apžvalgininkais, rimtai ir išsamiai, o dabar, likus paskutinėms valandoms iki Naujųjų, tiesiog atsigręžiu per petį dar kartą nuoširdžiai stebėdamasis. 

Šuniškai gerų muzikinių metų linkintis muzikantas, laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama gruodžio 30 d., šeštadienį, 12.10 val. ir gruodžio 31 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...