captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų": ką apie laukiančias permainas gimnazijose mano patys gimnazistai?

Gimnazistų jau šiemet laukia didelės permainos: pakeistas valstybinis lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas, atsiras vadinamasis brandos darbas, keliama stojimo į aukštąsias mokyklas kartelė, o dar po metų, priimant į universitetus, bus atsižvelgiama ne tik į tai, kaip mokiniai išlaikė valstybinius brandos egzaminus, o ir kaip jie mokėsi vyresnėse klasėse, tai yra bus vertinami ir jų metinių trimestrų įverčiai.
Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Raminta Matulytė. DELFI.lt nuotr.
Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Raminta Matulytė. DELFI.lt nuotr.

Į universitetus galės būti priimami tik tie abiturientai, kurių penkių privalomų mokytis dalykų įvertinimų mokykloje vidurkis buvo ne mažesnis negu 7 balai, o į kolegijas – ne mažesnis negu 6 balai. 

Ar moksleiviai yra supažindinti ir įsigilinę į šias jų laukiančias permainas? Ar šie pokyčiai tikrai palengvins mokinių naštą?

Laidoje dalyvauja Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Raminta Matulytė, Kauno technologijos universiteto gimnazijos gimnazistė Karolina Skrebutėnaitė, Ignalinos gimnazijos gimnazistė Sara Aškinytė, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos gimnazistas Edvardas Vabuolas. 

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų“ ketvirtadienį, gruodžio 28 d., 16.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...