captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: gyvulininkystės sektorius stokoja dėmesio

Pastaraisiais metais šalyje mažėja gyvulių ir juos auginančių ūkininkų skaičius. Per 9 mėn. galvijienos gamyba sumažėjo 3, o kiaulienos net 8 procentais. Mažėja iš Lietuvoje užaugintų gyvulių pagamintų produktų. Ar galima tikėtis permainų?
Agrarinės ekonomikos instituto Produktų rinkotyros skyriaus vedėjas Albertas Gapšys.
Agrarinės ekonomikos instituto Produktų rinkotyros skyriaus vedėjas Albertas Gapšys.

Metams baigiantis žemdirbiai paprastai apžvelgia nuveiktus darbus, skaičiuoja preliminarius rezultatus, įvertina juos. Žiemos metą daugiau laiko turi svarstymams, – kas pasisekė, o kas gal ir ne, ar ne taip, kaip buvo tikėtasi. Kartu planuoja, kaip gyvens ir dirbs ateinančiais metais. Šia tema – per 200 perspektyvių šalies bendrovių vienijančios Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos generalinio direktoriaus Jono Sviderskio pamastymai.

Lukšių seniūnija ne tik Šakių rajone garsėja pavyzdingai tvarkoma, kūrybiškai,  meniškai kuriama ne tik pagrindinės gyvenvietės aplinka. Čia didelis seniūno, skulptoriaus ir dailininko Vido Cikanos nuopelnas. Svarbu, kad nuolat rūpinamasi čia gyvenančiais žmonėmis, geri darbai daromi ne tik kalėdiniu laikotarpiu. Tamsų žiemos metą praskaidrina kultūriniai renginiai.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, gruodžio 28 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close