captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: naujas Mesijaus tvarinys

Avangardinio repo kūrėjas Žygimantas Kudirka, geriau žinomas Mesijaus slapyvardžiu, pristato visiškai naują dvigubą albumą, kuriame viešai pareiškia nusavinantis „Vilniaus energijos“ pavadinimą savo muzikai.     
Ž. Kudirka. D. Razausko nuotr.
Ž. Kudirka. D. Razausko nuotr.

Mesijus – vienas drąsiausių eksperimentatorių ir provokatorių Lietuvos scenoje. Konceptualus, kandus, šmaikštus, protingas filologas nuolat ieško ir bando kalbos galimybes muzikoje: kada žodžiai kartojami praranda prasmes, kaip mūsų sąmonę ir pasąmonę veikia jų akustika, kas mus erzina, o kas suteikia ausims malonumo? Šie eksperimentai persikelia į elektroninės muzikos erdvę, už kurią anksčiau buvo atsakingas Mesijaus bendražygis Münpauzn, o dabar – grupės „Sheep Got Waxed“ ritmų generatorius Adas Gecevičius. Mesijus vaizdo klipus rodo per 87 televizorius prekybos centre, rengia koncertus troleibusuose, yra sukūręs alternatyvių Vilniaus gidų svetainę welcometolithuania.eu, kurioje žmogus radęs Mesijaus tekstus pagal juos gali pažinti sostinę. Mesijus konsultuojasi su teisininkais ir radęs spragų įstatymuose pareiškia perimantis "Vilniaus energijos" pavadinimą savo kolektyvui. Ir štai pirmasis "Vilniaus energijos" darbas – dvigubas konceptualus albumas „Ddvviigguubbaass“, kuriame autorius koketuoja ir su jau žinomais estrados šlageriais ir pristato visiškai naujus autorinius kūrinius. 

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama gruodžio 22 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir gruodžio 23 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...