captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Tris menus – teatrą, muziką ir kiną – globojantis muziejus kaip atskira valstybės institucija įkurtas prieš 20 metų, 1992-aisiais. Tačiau jo veiklos istorija – aprėpia jau daugiau nei aštuonis dešimtmečius. Apie rekonstruotuose Mažuosiuose Radvilų rūmuose įsikūrusį muziejų – pirmadienio viktorinoje.
Lietuvos teatro<br> muzikos ir kino muziejus. lt.wikipedia.org nuotr.
Lietuvos teatro
muzikos ir kino muziejus. lt.wikipedia.org nuotr.

Tris menus – teatrą, muziką ir kiną – globojantis muziejus kaip atskira valstybės institucija įkurtas prieš 20 metų, 1992-aisiais. Tačiau jo veiklos istorija – aprėpia jau daugiau nei aštuonis dešimtmečius. Muziejus visada atviras naujoms idėjoms, visiems, kurie ieško, domisi mūsų krašto kultūros istorija ir ją tiria. Apie rekonstruotuose Mažuosiuose Radvilų rūmuose įsikūrusį muziejų – pirmadienio viktorinoje.

Birželio 10 d. prasideda tradicinė tris mėnesius trunkanti ryškiausia Šiaulių apskrityje profesionalios muzikos šventė – tarptautinis Tytuvėnų vasaros festivalis. „Bendraudama su festivalio klausytojais, neretai išgirstu, kad, vykdami į festivalio koncertus regione, jie patiria daugiau nei vien susitikimą su puikia muzika ir atlikėjais – jie susipažįsta su istoriškai turtingomis mūsų krašto vietomis, išgyvena atradimo ir pažinimo džiaugsmą. Tikimės, jog ir šių metų šventė praturtins mus visus – ir organizatorius, ir atlikėjus, ir žiūrovus“, – sako festivalio direktorė Nijolė Saimininkienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – leidyklos „Baltos lankos“ projektų vadovė Goda Jurevičiūtė apie prancūzų istorikės ir žurnalistės Diane Ducret knygą „Diktatorių moterys“, britų autoriaus Johno Burdetto kriminalinį romaną „Bankoko tatuiruotė“, anglų literatūros klasiko Jameso Hiltono legendinį romaną „Dingęs horizontas“, Prarastosios kartos autoriaus Johno Dos Passoso romaną „Manhatano stotis“ ir Gianni Rodari „Šypsenos ilgumo pasakaites“.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ birželio 11 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per „Klasiką“.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...