captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai: apie orią gyvenimo pabaigą

Penktadienį Seime rengiamoje konferencijoje bus aptarti gyvenimo pabaigos klausimai: paciento galimybė priimti sprendimus, susijusius su savo gydymu, teisė žinoti savo ligos eigą, taip pat galimybė šios informacijos atsisakyti.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Vilniuje bus pristatytos įdomiausios iniciatyvos, skirtos Pietryčių Lietuvos ir kitų šalies regionų mokyklų tarpkultūriniam bendradarbiavimui.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės atkūrimo šimtmečio išvakarėse interviu LRT RADIJUI sako, kad per dažnai save kritikuojame. Pasak jos, valstybė bręsta kartu su tauta, dėl to lūžiai ir sunkumai neišvengiami, nors ne jie turi būti pagrindiniai energijos ir jėgų šaltiniai, o vietos žmonės, kuriuos vienija Lietuva.

Klimato kaita šiandien yra viena aktualiausių pasaulio problemų, kelianti didelę grėsmę žmonijos gerovei ir saugumui. Agnė Skamarakaitė kalbino Arūną Bukantį, vieną knygos „100 klausimų apie klimato kaitą“ autorių.

Tebevykstant tyrimui dėl galimos Rusijos įtakos JAV prezidento rinkimams, atskleista, kad įtaka rinkėjams buvo daroma ir pasitelkiant populiariausius socialinius tinklus. Kaip yra sukuriami tokie pranešimai, kokią įtaką internetinėje erdvėje kylantys konfliktai gali turėti tarptautinei politikai? 

Šventiniu laikotarpiu suaktyvėja prekyba elektroninėse parduotuvėse. Ekspertai sako, kad galėtume jose išleisti mažiau, jeigu žinotume kelias gudrybes. Kokios jos?

Praeivių gatvėje klausėme, kokią arbatą jie mėgsta?

Penktadienio laidos viešnia – Monika Linkytė, viena populiariausių Lietuvos atlikėjų.  

Ved. Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.            

Gruodžio 15 d., penktadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close