captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kokie kultūriniai vėjai siaučia Elektrėnuose?

„Elektrėnai visada buvo energetikų miestas, tačiau, mažėjant tokių specialistų poreikiui, keičiantis miesto vidaus ekonomikai, keičiasi ir gyventojų, o ypač jaunimo poreikiai. Tam, kad Elektrėnuose būtų gera gyventi jaunimui, vienas iš svarbesnių faktorių yra galimybė įdomiai leisti laisvalaikį, siūlyti jiems įdomių renginių“, – pastebi Elektrėnų kultūros centro vadovas Remigijus Suslavičius.
Elektrėnų kultūros centro vadovas Remigijus Suslavičius. /kcelektrenai.lt nuotr.
Elektrėnų kultūros centro vadovas Remigijus Suslavičius. /kcelektrenai.lt nuotr.

„Parodoje suteikiama galimybė stebėti vaikiško kostiumo raidą – visas vaikų mados tendencijas ir kryptis nuo XVIII a. pabaigos iki XX a. vidurio. Jau pats parodos pavadinimas atskleidžia, kaip vaikiški drabužiai parodo ilgainiui kitusį visuomenės požiūrį į vaiką ir vaikystę“, – apie parodą „Vaikų pasaulis. XVIII–XX a.“ pasakoja kolekcininkas ir mados istorikas Aleksandras Vasiljevas.

LRS mėnraščio „Metai“ dvylikto numerio apžvalga su vyriausiuoju redaktoriumi Antanu Šimkumi.

„Natano idėjomis paremta dabartinė Europa: ir šiandien sugyvenimas, žmogiškumas – svarbiau už bet kokią religinę priklausomybę“, – teigia režisierius Gintaras Varnas, Nacionaliniame Kauno dramos teatre kviečiantis į  premjerą „Natanas Išmintingasis“.

„Tam, kad Elektrėnuose būtų gera gyventi jaunimui, vienas iš svarbesnių faktorių yra galimybė įdomiai leisti laisvalaikį, siūlyti jiems įdomių renginių“, – pastebi Elektrėnų kultūros centro vadovas Remigijus Suslavičius. Ar yra šią prielaidą patvirtinančių pastebėjimų Elektrėnuose? Ar mieste aktyvus kultūrinis gyvenimas? Kas jį paskatina, palaiko mažame mieste? Kaip žmones motyvuoti jį palaikyti? Ar kultūra padeda suformuoti ryšį su jaunais žmonėmis, kad jie, nors ir persikėlę gyventi kitur, išlaikytų santykį su gimtu miestu? Dėl ko tai svarbu? Pokalbis studijoje su Virgilijumi Prusku, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriumi, Ramute Strebeikiene, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialiste, Remigijumi Suslavičiumi, Elektrėnų kultūros centro direktoriumi ir Gerda Šareikaite, kultūrinės veiklos vadybininke.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 15 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close