captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: metų debiutas – „Studija 501“

„Esame visiškai jaunas, ką tik susibūręs, kolektyvas. Laisvės aikštė Panevėžyje –  pirmas projektas, įprasminęs mūsų, ką tik studijas baigusių architektų, vasarą. Būti įvertintam taip anksti ir taip greitai – labai netikėta“, – pasakoja Metų debiuto premijos laureatų, architektų kolektyvo „Studija 501“ narė Austėja Balčiūnaitė.

„Kuomet paduodu nematytą tekstą aktoriui, taip tarsi klausiu – ar sutinki žaisti pagal mano taisykles? Man tai ir yra savotiška metafora bylojanti apie priklausomybę. Tiek priklausomybėje nuo santykių, tiek kitose priklausomybės formose ne blaivus protas, o apsvaigimas diktuoja taisykles“, – apie spektaklį ir socialinį meninį tyrimą „(NE)PRIKLAUSOMYBĖ“ kalba dramaturgė Milda Solokovaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio spaudos apžvalgoje – patys geriausi 2017 metų muzikiniai renginiai „The New York Times“ kritiko akimis.

„Esame visiškai jaunas, ką tik susibūręs, kolektyvas. Laisvės aikštė Panevėžyje – pirmas projektas, įprasminęs mūsų, ką tik studijas baigusių architektų, vasarą. Būti įvertintam taip anksti ir taip greitai –labai netikėta, tai sukėlė daug nuostabos ir džiaugsmo. Po šio apdovanojimo tikimės dar labiau įsitraukti į architektūrinę veiklą ir tęsti ją“, – pasakoja komandos „Studija 501“ narė Austėja Balčiūnaitė. Penkių jaunųjų architektų komanda šiemet tapo Metų debiuto premijos laureatais.  Kolektyvo sėkmės istorija ir jaunųjų kūrėjų įžvalgos apie architektūrą – pokalbyje su „Studija 501“ nariais.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ gruodžio 14 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...