captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip sportuoti žiemą lauke?

Ar tęsti įvairias fizines veiklas lauke atšalus orams, ar geriau rinktis treniruotę uždaroje patalpoje? Kaip sportuoti žiemą, kad neperšaltume perkaitę ir nepakenktume kitaip sveikatai?

Ar Lietuva pasirengusi naudoti asmens biometrinius duomenis? Pirmadienį rengiamoje diskusijoje ketinama aptarti galimybes panaudoti Registrų centre sukauptus Lietuvos gyventojų biometrinius duomenis tam tinkamose srityse, taip pat šių duomenų naudojimui reikalingą teisinį reguliavimą.

0 Vilniuje, Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gatvėje, praeivius stabtelėti kviečia Benamio prakartėlė. Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ sumanyta Jėzaus gimimo inscenizacija skiriasi nuo įprastos prakartėlės scenos. Benamio prakartėlė – tai bandymas įsivaizduoti Dievo sūnaus gimimą šių dienų pasaulyje ir taip atkreipti dėmesį į socialinio skurdo realybę – benamius ir sunkiai besiverčiančius žmones. 

Svarbiausi ir įdomiausi savaitės įvykiai.

Verslo naujienos iš Norvegijos. 

Apie ką kalba žmonės? Pasaulinę Tango dieną klausime – ar šokate tango?

Su rubrika „Labas rytas“ pasakojimas iš Serbijos.

Šiuos metus Seimas buvo paskelbęs Ievos Simonaitytės metais. Baigiantis jubiliejiniams metams, dvi premjeros, skirtos Ievai Simonaitytei – gruodžio 11 d. per LRT KULTŪRĄ dokumentinė apybraiža ,,Ėvė. Mažosios Lietuvos rašytoja“, o gruodžio 30-ąją per LRT KLASIKĄ pirmoji radijo serialo dalis pagal rašytojos romaną „Vilius Karalius“.

Vedėjai Gabija Narušytė, Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Gruodžio 11-osios, pirmadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...