captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip futbolo treniruotės keičia likimus?

Viena iš daugybės šio laikotarpio labdaros iniciatyvų – „Alternatyvus labdaros aukcionas“. Perkant futbolininkų atributikos galima paremti futbolo treniruotes sudėtingoje aplinkoje augantiems vaikams ir jauniems žmonėms. Apie pagalbą per futbolą – su organizacijos „Vilnius Social Club“ ir „Alternatyvaus futbolo klubo“ atstovais bei vilniečiu Valdemaru. Dabar dvidešimtmetis Valdemaras šias treniruotes pradėjo lankyti augdamas globos namuose ir sako, kad pats užsidirbęs daugiau pinigų būtinai palaikytų tokią organizaciją.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: pokalbis su fotografu, kunigu Algimantu Keziu apie numatytą leisti fotografijų rinkinį po kelionės į Lietuvą.

Daugiau kaip 40 aktyviausių nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos sekmadienį kviečia į nevyriausybinių organizacijų mugę.

Alfredo Nobelio dieną Švedijoje teikiamos garsiosios premijos.

Kas bendro tarp mokslininkų ir komikų? Nanofizikė dr. Jessamyn Fairfield sako, kad ir vieniems, ir kitiems būtina mokėti improvizuoti bei nežiūrėti į save pernelyg rimtai. Daugiau „Mokslo varduose“.

Ir apie šio sekmadienio radijo dokumentiką „Gimę ne savo kūne“.

Vedėja Giedrė Čiužaitė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ sekmadienį, gruodžio 10 d., nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...