captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: socialdemokratai – už Neringos Venckienės neliečiamybės panaikinimą

Socialdemokratų lyderis, Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad jo vadovaujama partija pasisakys už parlamentarės Neringos Venckienės neliečiamybės panaikinimą, nes jos veiksmus turi vertinti teismai, o ne politikai. 
Socialdemokratų lyderis<br> Premjeras Algirdas Butkevičius. ELTA nuotr.
Socialdemokratų lyderis
Premjeras Algirdas Butkevičius. ELTA nuotr.

Socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad jo vadovaujama partija pasisakys už parlamentarės Neringos Venckienės neliečiamybės panaikinimą, nes jos veiksmus turi vertinti teismai, o ne politikai. Generalinis prokuroras Darius Valys antradienį kreipsis į Seimą su prašymu panaikinti buvusios teisėjos N. Venckienės neliečiamybę.

Seimas svarsto, ar panaikinti prekybos alumi suvaržymus, dėl kurių Lietuvai gresia Europos Komisijos sankcijos. Parlamentarai po pateikimo pritarė dviem Alkoholio kontrolės įstatymo pataisų projektams, toliau jie bus svarstomi komitetuose. Vienu projektu atšaukiami nuo sausio įsigalioję apribojimai prekiauti stipriu alumi bei gėrimais didesnėje kaip vieno litro taroje. Kitu numatomas draudimas stipriu alumi uždrausti prekiauti tik plastikinėje taroje.

Pastarąją savaitę smarkiai padaugėjo sergančiųjų peršalimo ligomis, į ligonines dėl gripo paguldyti 132 asmenys. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis antrąją šių metų savaitę susirgo 67,2 iš 10 tūkst. gyventojų. Pirmąją metų savaitę 10 tūkst. gyventojų teko 45 susirgimai.

Kaip Jūs gydotės nuo peršalimo? Pokalbis su klausytojais 13.37 val. 

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas Klaipėdos krašto tema.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorė Živilė Kropaitė.  

„Lietuvos diena“ trečiadienį, sausio 15 d., nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close