captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: į Lietuvą ateina tradicija laisvalaikį leisti turgavietėse

Vilniaus svečiai kviečiami giliau pažinti vieną iš sostinės simbolių – Halės turgų. Kuriant specialų Halės turgaus maršrutą, prisidėjo ir patys turgaus prekeiviai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Lietuvoje kasmet gimsta apie 2 tūkst. alergiškų vaikų, kitiems šis susirgimas išryškėja vėliau. Pirmieji alergijos požymiai dažnai yra neįvertinami. Susidūrus su šiuo susirgimu, kuo anksčiau reikia kreiptis į medikus, kad būtų nustatyti alergijos sukėlėjai, kad žinotumėte, kokios aplinkos reikia vengti, ką galima vartoti, o ko – ne.

Minima Tarptautinė žmonių su negalia diena. Išgirdę žodį „neįgalumas“, dažniausiai įsivaizduojame fizinę negalią turintį ir invalido vežimėlyje sėdintį žmogų. Tačiau su įvairiomis bėdomis, ypač dėl visuomenės požiūrio į juos, susiduria ir tie, kurie turi intelekto sutrikimų. 

Sekmadienį Smiltynėje po rekonstrukcijos bus atidaryta Lietuvos jūrų muziejaus akvariumo ekspozicija. Didžiausia atnaujinto akvariumo intriga – povandeninis tunelis, į kurį įžengus iš labai arti bus galima stebėti pagrindiniame baseine gyvenančius eršketus. 

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Visuomenės veikėjo, istoriko, žurnalisto Juozo Pajaujo prisiminimai, kaip jis su Vasario 16-osios Akto signataru Petru Klimu Vilniuje slapta spausdino Nepriklausomybės Akto deklaraciją ir rado būdą nugabenti į Vokietiją. Pokalbis įrašytas minint 50-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė.

Gruodžio 3 d., sekmadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 9.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...