captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Mes iš „Ąžuoliuko“. Vieno choro istorija“

„Daug kas sako, kad ąžuoliukai kažkokie kitokie. Aš ir pats taip manau. Ar daug žinote kolektyvų, kurie pašaliečiams primena slaptą organizaciją, savotišką mafiją? Klaną, kurio nariai puikiausiai bendrauja, net jei amžiaus požiūriu juos skiria kokie 30 metų. Jie repetuoja, koncertuoja, keliauja ir stovyklauja, o visa tai, kas jiems nutinka, <...> yra kolektyvo gyvenimo sirupas, padedantis formuoti unikalią „Ąžuoliuko“ dvasią“, – rašo knygos „Mes iš Ąžuoliuko. Vieno choro istorija“ autorius Darius Krasauskas.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

„Ši precedento Lietuvoje neturinti vadinamoji Linkomanijos byla jau yra didžiulis žingsnis autorių teisių ir intelektinės nuosavybės apsaugos srityje“, – pastebi advokatas Andrius Iškauskas, atstovavęs LATGAI teisme, kuris nutarė įpareigoti interneto paslaugų tiekėjus techniškai užblokuoti interneto svetainę Linkomanija.net, kurioje autorių teisių saugomas turinys yra neteisėtai viešai prieinamas.

Kultūros ir meno mėnraščio „Kultūros barai“ apžvalga su vyriausiąja redaktore Laima Kanopkiene.

„Aš, atėjusi į koncertą, noriu gauti kokią nors emociją, kad mane nuneštų, įkvėptų, uždegtų. To tikiuosi ir laukiu ir iš tarptautinės XIV šventės „Žiemos šviesa“ dalyvių“, – sako VGTU akademinio choro „Gabija“ meno vadovė Rasa Viskantaitė.

Apie knygos „Mes iš Ąžuoliuko. Vieno choro istorija“ idėją ir koncepciją, ąžuoliukų pasakojimų ir nuotraukų „žvejojimą“, neformalios kolektyvo istorijos brandinimą pokalbis studijoje su knygos autoriumi Dariumi Krasausku.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 1 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close