captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: kai susitinka muzika ir futbolas

Kas sieja muziką ir futbolą? Ar išties sportininkai taip toli nuo kultūros? Kaip muzika gali padėti varžybų įkarštyje? Apie tai – su Lietuvos rinktinės gynėju Vytautu Andriuškevičiumi.
V. Andriuškevičius. D. Razausko nuotr.
V. Andriuškevičius. D. Razausko nuotr.

Ant Vytauto Andriuškevičiaus marškinėlių Amerikoje rašo tiesiog „VYTAS“. Jo pavardė anglakalbiams veik neištariama. Tačiau Portlande jis žvaigždė, ir vienas geriausių Šiaurės Amerikos futbolo lygos gynėjų. Taip pat Vytas – svarbus Lietuvos rinktinės žaidėjas. Tačiau „Pakartot“ laidai užvis svarbiausia tai, jog šis žmogus – aktyvus muzikos mylėtojas, lankantis koncertus, besidomintis tuo, kas vyksta scenoje ir už jus ribų. Vytas – gyvas pavyzdys to, kad kartais susigalvojame absurdiškų stereotipų, jog sportininkai – mažaraščiai ir ne tokie kultūriškai išprusę žmonės. Beje, muziką V. Andriuškevičius naudoja ir savo profesionalioje karjeroje, kuomet reikia sukelti sportinį pyktį, pakelti adrenalino kiekį, ar atvirkščiai, išlikti ramiu. O gal ir muzikos grupės veikla, visas šou verslas nėra jau taip toli nuo futbolo?

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama gruodžio 2 d., šeštadienį, 12.10 val. ir gruodžio 3 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close