captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Auksinio fenikso“ laureatai

„Pagrindinis apdovanojimų tikslas yra pagerbti fizinius ir juridinius asmenis, nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, regionų kultūros ir meno plėtrai, išskirti naujas idėjas, skatinti įvairių sričių bendradarbiavimą, įvertinti visus visuomenės sektorius už nuoširdžią pagalbą ir bendrystę kultūros srityje“, – apie „Auksinio fenikso“ apdovanojimus sako Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas Romas Matulis.  
lazdijai.lt nuotr.
lazdijai.lt nuotr.

„Šis išskirtinis renginys jau daug metų puoselėja įvairias meno ir mados sintezės versijas. Šios meno rūšys suartėdavo ir skirdavosi festivalio programose, tačiau jas abi visada vienijo aktualumas, iššūkis, meninė branda“, – apie šiuolaikinio meno ir mados festivalio „Virus‘22“ renginį VIRUS MADA + MUZIKA pasakoja Šiaulių dailės galerijos direktoriaus pavaduotojas kultūrinei veiklai Virginijus Kinčinaitis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Užsienio kultūrinės spaudos apžvalga su Mykolu Drunga.

„Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „Auksinis feniksas“ greit tapo labai svariais ir vienais reikšmingiausių apdovanojimų kultūros srityje. Pagrindinis apdovanojimų tikslas yra pagerbti fizinius ir juridinius asmenis, nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, regionų kultūros ir meno plėtrai, išskirti naujas idėjas, skatinti įvairių sričių bendradarbiavimą, įvertinti visus visuomenės sektorius už nuoširdžią pagalbą ir bendrystę kultūros srityje. Šiais metais šiam prestižiniam apdovanojimui siūlyti daugiau nei 50 pretendentų. Tai LR Seimo nariai, savivaldybių merai, verslo organizacijos, universitetai, žiniasklaidos atstovai, kultūros strategai, vadybininkai, meno kolektyvų vadovai, profesionalūs menininkai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai“, – pasakoja asociacijos prezidentas Romas Matulis. Su apdovanojimų laureatais kalbėsime apie per pastaruosius metus kultūros srityje nuveiktus darbus.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ lapkričio 30 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close