captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip organizmas parodo, kad trūkta vitamino D?

Šiuo metų laiku daugelis jaučia didesnį miego poreikį ar energijos trūkumą. Gali būti, kad tiesiog trūksta vitamino D. Kaip organizmas parodo, kad trūkta būtent vitamino D? Kam labiausia trūksta vitamino D?

Planuojantiems siųsti kalėdines siuntas, Lietuvos paštas pataria nepalikti to paskutinei dienai. Keli patarimai, kad pašto siuntos laiku ir saugiai pasiektų adresatus.       

Dėl žmogaus veiklos paukščiai netenka tinkamų perėjimui vietų – miškuose tai vyksta dėl medžių kirtimo, o miestuose – dėl modernėjančių pastatų ir mažėjančių bei pertvarkomų žaliųjų plotų. Artėja žiema – kokiems paukščiams galime padėti iškeldami inkilus?

Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Visuomenės veikėjo, istoriko ir žurnalisto Juozo Pajaujo prisiminimai, kaip jis su Vasario 16-osios Akto signataru Petru Klimu Vilniuje slapta spausdino Vasario Nepriklausomybės akto deklaraciją ir rado būdą ją nugabenti į Vokietiją. Šis pokalbis įrašytas prieš pusę šimto metų, minint 50-ąsias Lietuvos   valstybės  atkūrimo metines.

Minime partizanų rezistento, kovotojo už Nepriklausomybę, partizanų vado, brigados generolo Adolfo Ramanausko-Vanago mirties metines.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė ir Ramūnas Grumbinas.           

Lapkričio 29 d., trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close