captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Prezidentė kreipiasi į KT

Prezidentė Konstitucinio Teismo prašo atsakyti, ar galima tik įstatymu, nekeičiant Konstitucijos, nustatyti, kad asmenys, po Nepriklausomybės atkūrimo 1990 metų kovo 11 dieną išvykę gyventi į kitas valstybes ir įgiję tų valstybių pilietybę, gali turėti dvigubą pilietybę.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Prezidentė Konstitucinio Teismo prašo atsakyti, ar galima tik įstatymu, nekeičiant Konstitucijos, nustatyti, kad asmenys, po Nepriklausomybės atkūrimo 1990 metų kovo 11 dieną išvykę gyventi į kitas valstybes ir įgiję tų valstybių pilietybę, gali turėti dvigubą pilietybę. Konstitucinio Teismo taip pat prašoma atsakyti, ar galima tik įstatymu plėsti atvejus ir sąlygas, kada užsieniečiams gali būti išimties tvarka suteikta Lietuvos pilietybė.

Prezidentė D. Grybauskaitė su naująja socialinės apsaugos ir darbo ministre A. Pabedinskiene aptars jaunimo nedarbo problemas šalyje. Pasak Prezidentės vyriausiojo patarėjo N. Udrėno, pažanga Lietuvoje mažinant jaunimo nedarbą yra nepakankama, todėl šiai problemai reikia skirti daugiau politinio dėmesio.

1923 m. sausio 15-oji žymi reikšmingą tarpukario Lietuvos politinį ir karinį žingsnį – Klaipėdos krašto sukilimą, lėmusį Mažosios Lietuvos prijungimą prie likusios valstybės dalies. Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad šiais metais minimas šio įvykio 90-metis, kuris turėjo svarbią reikšmę mūsų valstybei, paskelbė šiuos metus Klaipėdos krašto metais.

Kaip vertinate techninės apžiūros centrų darbą ir ką manote apie griežtesnę automobilių patikrą? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

 Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorė Rūta Kupetytė.

„Lietuvos diena“ sausio 14 d., pirmadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...