captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kodėl skaitantiems svarbu susitikti?

Savaitgalį sostinėje – šventė knygas skaitantiems, rašantiems ir jas kritikuojantiems – Paviljono knygų savaitgalis. Mugė kviečia į 23 nemokamus renginius – dirbtuves, koncertus, diskusijas, knygų pristatymus ir performansus. Kodėl skaitantiems svarbu susitikti, dalytis patirtimi ir diskutuoti literatūrinėmis temomis?  

„Mūsų istorinė patirtis lėmė, kad mes neturėjome galimybės kalbėtis laisvai. Pasverdavome, ką sakyti, ko geriau iš vis nepasakoti. Baisus pokario metas žmones užvėrė – jie nebesidalijo istorijomis, pasakomis, asmeniniais išgyvenimais, nes viskas, ką pasakysi, galėjo būti panaudota prieš tave. Buvo nesaugu pasakoti“, – sako tarptautinio Anykščių pasakojimo festivalio „SEKAS“ organizatorė Daiva Ivanauskaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

 „Prastindami mokymo turinį ir mokytojų ruošimą, gilumines švietimo problemas konservuojame ateičiai“, – komentare pastebi Vilniaus universiteto profesorius matematikas Rimas Norvaiša.

Savaitgalį sostinėje – šventė knygas skaitantiems, rašantiems ir jas kritikuojantiems – Paviljono knygų savaitgalis. Mugė kviečia į 23 nemokamus renginius – dirbtuves, koncertus, diskusijas, knygų pristatymus ir performansus. Kodėl skaitantiems svarbu susitikti, dalytis patirtimi ir diskutuoti literatūrinėmis temomis? Studijoje viešės renginio programos koordinatorė, rašytoja Aušra Kaziliūnaitė, literatūros kritikė, poetė Lina Buividavičiūtė, taip pat rašytoja ir rašymo mentorė Sandra Bernotaitė, pernai išleidusi knygą „Laisvojo rašymo elementai“.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ lapkričio 28 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close