captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Nijolė Černevičienė – „Metų kultūros šviesulio“ kandidatė

„Labiausiai mėgstu sėdėti žiūrovų salėje ir stebėti kolektyvų pasirodymus. Noriu, kad pasirodymai būtų visų bendras darbas, kad prie jų prisidėtų ir vaikai, ir suaugę. Jeigu kiekvienas atnešime po dalelę darbo, tai ir kolektyvas bus brangesnis, dalyvauti bus smagiau“.
Nijolė Černevičienė – „Metų kultūros šviesulio“ kandidatė.
Nijolė Černevičienė – „Metų kultūros šviesulio“ kandidatė.

„Labiausiai mėgstu sėdėti žiūrovų salėje ir stebėti kolektyvų pasirodymus. Noriu, kad pasirodymai būtų visų bendras darbas, kad prie jų prisidėtų ir vaikai, ir suaugę. Jeigu kiekvienas atnešime po dalelę darbo, tai ir kolektyvas bus brangesnis, dalyvauti bus smagiau. Gal todėl dirbdama su kolektyvais ir jaučiuosi kaip šeimoje“, – sako Šakių rajono Patašinės kaimo kultūros darbuotoja Nijolė Černevičienė.

„Kiekvienas koncertas yra savaip svarbus, įdomus, įsimintinas, tad kartais sąmoningai susilaikome nuo renginių išankstinių vertinimų ar nuostatų, ką būtina išgirsti, palikdami laisvę klausytojui rinktis tai, kas jam aktualu ir priimtina. Visa vienija pagrindinis atrankos kriterijus – muzikos kokybė ir atlikėjų profesionalumas“, – apie naujas 2013-ųjų metų koncertų programas pasakoja Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinė direktorė Rūta Prusevičienė.  

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Paradoksalu, bet dažniausiai tikimasi, kad pabėgimas iš laisvės veda į laimę“. Apie laisvės ir laimės priešstatą – filosofo Kęsto Kirtiklio komentaras su rubrika „Požiūris“.

„Labiausiai mėgstu sėdėti žiūrovų salėje ir stebėti kolektyvų pasirodymus. Noriu, kad pasirodymai būtų visų bendras darbas, kad prie jų prisidėtų ir vaikai, ir suaugę. Jeigu kiekvienas atnešime po dalelę darbo, tai ir kolektyvas bus brangesnis, dalyvauti bus smagiau. Gal todėl dirbdama su kolektyvais ir jaučiuosi kaip šeimoje“, – sako Šakių rajono Patašinės kaimo kultūros darbuotoja Nijolė Černevičienė, dalyvaujanti „Metų kultūros šviesulio“ rinkimuose. Pažintis su kandidate – N. Černevičiene, vadovaujančia suaugusiųjų ir jaunimo folkloro kolektyvams, organizuojančia kanklininkų stovyklą, į kurią susirenka jaunimas iš viso regiono.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ sausio 15 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close