captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: sukurtas pirmasis turizmo klasteris Lietuvoje

Biržų krašto muziejuje kasmet apsilanko apie 40 tūkst. turistų. Taip pat gražus būrelis svečių atvyksta į regioninį parką, kitas lankytinas vietas, kaimo turizmo sodybas. Norėdami turėti didesnės ekonominės naudos iš turizmo verslo, biržiečiai pirmieji Lietuvoje sukūrė turizmo klasterį.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Statistiniai duomenys rodo, kad kasmet Biržų krašto muziejuje apsilanko apie 40 tūkst. turistų. Taip pat gražus būrelis svečių atvyksta į regioninį parką, kitas lankytinas vietas, kaimo turizmo sodybas. Norėdami turėti didesnės ekonominės naudos iš turizmo verslo, biržiečiai pirmieji Lietuvoje sukūrė turizmo klasterį.

Lazdijų seniūnija – viena didžiausių rajone. Jos plotas daugiau kaip 12 000 ha, yra pusšimtis kaimų. Kaip ir visoje šalyje  pastaraisiais metais Lazdijų seniūnijoje pastebimas gyventojų mažėjimas, daugėja tuščių sodybų. Seniūnas Sigitas Arbačiauskas teigia, kad dėl to kasdieninių rūpesčių nemažėja. Per seniūnijos teritoriją dažniausia į Lietuvą atvažiuoja svečiai iš  Europos, todėl pirmasis kaimas – Janaslavas, tarsi, pirmasis užsieniečių įspūdis, vizitinė mūsų šalies kortelė.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, sausio 15 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...