captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl smagu gerti kavą mieste?

Senjorai vėl kviečiami pasigardžiuoti kava, kuria vaišina kai kurios Vilniaus kavinės. Jau 17-ą kartą organizuojama gerumo akcija tęsis iki sausio 7 d. Per tuos metus vyresnių žmonių mieste pastebimai padaugėjo ir ne tik tomis dienomis ir valandomis, kada kava ir arbata nieko nekainuoja. Ką mano apie tokį sumanymą vyresnio amžiaus žmonės ir kodėl smagu gerti kavą su bičiuliais?

Į žmogų panašūs kompiuteriai vis dažniau atlieka žmogiškus darbus – robotai įdarbinami įvairiausiose srityse (pavyzdžiui, viešbučių registratūros darbuotojais arba laidotuvių kunigais). Lietuvoje taip pat atsiranda vis daugiau perspektyvų robotikai plėtoti. Kodėl svarbu pritaikyti naująsias technologijas švietime, kokia yra robotų ateitis, ką apie ją mano pats neseniai Lietuvoje apsilankęs robotas?

Į Vilnių trumpam atskridusi balerina Eglė Špokaitė džiaugiasi savo mažosiomis auklėtinėmis, kurių dvi kartu su ja atvyko iš JAV į tarptautinį konkursą. Kuo gyvena Lietuvos prima balerina, kodėl klasikinio baleto meno išmokti siekia vis daugiau mergaičių?

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Pokalbio su trečiojo Lietuvos prezidento Kazio Griniaus žmona Kristina Griniene tęsinys. 1981 m. įrašas.

Ved. Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Lapkričio 26-osios, sekmadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...