captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: kaip kovoti su tautos atminties niekintojais?

Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjunga kreipėsi į Teisingumo ministeriją, prašydama uždrausti Algirdo Paleckio vadovaujamą Socialistinį liaudies frontą. Laisvės gynėjų vertinimu, šios partijos nariai kėsinasi į Lietuvos konstitucinę santvarką, suverenitetą ir jos teritorijos vientisumą.
Laidos vedėja Agnė Skamarakaitė.
Laidos vedėja Agnė Skamarakaitė.

Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjunga kreipėsi į Teisingumo ministeriją, prašydama uždrausti Algirdo Paleckio vadovaujamą Socialistinį liaudies frontą. Laisvės gynėjų vertinimu, šios partijos nariai kėsinasi į Lietuvos konstitucinę santvarką, suverenitetą ir jos teritorijos vientisumą, padeda Rusijai ir jos organizacijoms veikti prieš Lietuvą. „Jie padeda Rusijos Federacijai ir jos organizacijoms veikti prieš Lietuvos Respubliką, siekia padėti TSRS teisių ir pareigų perėmėjos Rusijos Federacijos piliečiams išvengti atsakomybės už nusikaltimus, įvykdytus Vilniuje 1991 metų sausio 13-ąją“, – teigiama rašte.

Laidoje dalyvauja Kovo 11-osios Akto signataras Nikolajus Medvedevas, Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius, politikos apžvalgininkas Kęstutis Girnius.

Ved. Agnė Skamarakaitė. 

„LRT Aktualijų studija“ – pirmadienį, sausio 14 d., 11.03 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...