captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: ieškokite moters!

„Tai, kad reikia erdvės ir abiejų pusių išklausymo, susikalbėjimo, parodo ir pastarųjų dienų įvykiai Lietuvoje ir pastarųjų mėnesių įvykiai Holivude. Apie tuos pačius dalykus dažnai kalbame skirtingais žodžiais ir nebūtinai susikalbame“, – sako tarptautinio moterų kino festivalio „Šeršėliafam“ organizatorė, kino teatro „Pasaka“ vadovė Andrė Balžekienė.  

Savaitgalį Kaune prasideda „Baltojo kaspino festivalis“, dedikuotas 110-osioms Fridos Kahlo gimimo metinėms. Kultūrinių ir edukacinių renginių ciklas kviečia vienytis ir įveikti smurtą prieš moteris bei kurti saugesnę aplinką. Pokalbis apie festivalį su labdaros ir paramos fondo „Frida“ vadove Daiva Baranauske.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Užsienio kultūrinės spaudos apžvalga su Mykolu Drunga.

„Sukūrus festivalį jo misija buvo rodyti moterų režisierių filmus, kurių tuo metu festivalių programose  ir kino teatrų repertuaruose  buvo kur kas mažiau. Per visus metus situacija gerokai pasikeitė. Reaguodami į pokyčius manome, jog festivalis „Šeršėliafam“ turėtų virsti erdve kalbėtis – apie tai, kas skiria moteris ir vyrus kine, kasdienybėje, profesiniame gyvenime, lyderystėje. Tai, kad reikia erdvės ir abiejų pusių išklausymo, susikalbėjimo, parodo ir pastarųjų dienų įvykiai Lietuvoje ir pastarųjų mėnesių įvykiai Holivude. Apie tuos pačius dalykus dažnai kalbame skirtingais žodžiais ir nebūtinai susikalbame“, – sako tarptautinio moterų kino festivalio „Šeršėliafam“ organizatorė, kino teatro „Pasaka“ vadovė Andrė Balžekienė. Pokalbis su A. Balžekiene ir Giedre Vyšniauskaite.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ lapkričio 23 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...