captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Gražina ir Gediminas Andrašiūnai – kandidatai į „Metų kultūros šviesulio“ nominaciją

„Po įvairių švenčių, po sunkių repeticijų žmogus jautiesi dvasiškai pakylėtas... Vidumi toks tyras, tyras... Jeigu kitiems žmonėms padarai gera, kaip pačiam gali būti blogai?“, – sako Gražina ir Gediminas Andrašiūnai.
Gražina ir Gediminas Andrašiūnai – kandidatai į „Metų kultūros šviesulio“ nominaciją.
Gražina ir Gediminas Andrašiūnai – kandidatai į „Metų kultūros šviesulio“ nominaciją.

„Po įvairių švenčių, po sunkių repeticijų žmogus jautiesi dvasiškai pakylėtas... Vidumi toks tyras, tyras... Jeigu kitiems žmonėms padarai gera, kaip pačiam gali būti blogai?“, – sako Gražina ir Gediminas Andrašiūnai, kuriuos į „Metų kultūros šviesulio“ nominaciją pasiūlė Kirnaičių kaimo, įsikūrusio Šiaurės Lietuvoje, Joniškio rajone, gyventojai.

Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras išleido kunigo Viliaus Sikorsko sukurtą filmą, kuriame pasakojama krikščionių liturginės muzikos istorija nuo ištakų iki nūdienos. Žiūrovas kviečiamas įsiklausyti ir pajusti, kaip XXI amžiaus pradžioje gieda krikščionys Lietuvoje. „Viliamės, kad mūsų filmas pašauks ir kitus eiti sakralinės muzikos takais“, – tikisi projekto vadovė, MELC vyresnioji mokslinė redaktorė Birutė Žalalienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – leidyklos „Alma littera“ redaktorė-koordinatorė Ingrida Dubauskienė apie tikrą Souad‘os istoriją „Sudeginta gyva“, Ayaan‘os Hirsi Ali atsiminimų knygą „Bedievė“ ir E. L. James erotinį romaną „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

„Mums visada norisi kažko daugiau, kažką padaryti kitaip. Esame į standartinius rėmus netelpantys žmonės. Kai kada pagalvojame, kad norėtumėm neišaugti iš vaikiško naivaus mažiaus. Iš tikrųjų, sunku būna renginius suorganizuoti. Apie finansavimą nešnekėsime – neįdomu. Jo nėra. Bet po įvairių švenčių, po sunkių repeticijų žmogus jautiesi dvasiškai pakylėtas... Vidumi toks tyras, tyras... Jeigu kitiems žmonėms padarai gera, kaip pačiam gali būti blogai?“, – sako Gražina ir Gediminas Andrašiūnai, kuriuos į „Metų kultūros šviesulio“ nominaciją pasiūlė Kirnaičių kaimo, įsikūrusio Šiaurės Lietuvoje, Joniškio rajone, gyventojai. Pasakojimas apie pirmuosius kandidatus į „Metų kultūros šviesulio“ nominaciją.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ sausio 14 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...