captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rokas, uždegantis „Pakartot“ eterį

Studijoje vieši „kietrokio“ grupė „Fire it up“, tik ką išleidusi savo debiutinį albumą „Electric confessions“. Grupės lyderis – vienas žymiausių šalies solo gitaristų Viktoras Jonušis, geriau žinomas Hugio pravarde.
K. Mačėnas<br> D. Beržinis ir V. Jonušis. D. Razausko nuotr.
K. Mačėnas
D. Beržinis ir V. Jonušis. D. Razausko nuotr.
„Kietrokis“ – taip grupė „Fire it up“ vadina savo muziką. Tikras, kietas, iš geriausių amerikietiškų tradicijų išaugantis rokas, kurio, kaip prisipažįsta muzikantai, Lietuvoje beveik niekas negroja. Su trimis iš penkių grupės narių – gitaristu Viktoru Jonušiu Hugiu, bosininku Darotu Beržiniu ir vokalistu Karoliu Mačėnu – kalbamės apie roko muzikos tradiciją, stereotipus, lydinčius „palaidūnus“ roko muzikantus, apie mylimiausias grupes ir, žinoma, pirmąjį albumą, žymintį „Fire it up“ pradžią. O ta pradžia – tai grupės lyderis Hugis, jau senokai Lietuvoje žinomas kaip vienas geriausių sesijinių gitaristų, grojęs su Marijonu Mikutavičium, „Skamp“, „Arina“, „Žas“, „AC/DC Project“ ir daugybe kitų.
 
Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.
 
Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama lapkričio 18 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir lapkričio 19 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.
 
Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 
 
Domantas Razauskas
www.radom.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close