captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų“: ką gali mokytojas?

Kiekvienam mūsų, o ypač lyderiams, svarbu prisiminti tuos žmones, kurie savo žodžiu juos paskatino veikti, siekti savo tikslo. Taip kalba amerikietis Pasaulinės lyderystės konferencijos JAV pradininkas Billas Hybelsas. Jis prisipažįsta vaikystėje buvęs didžiausia klasės rakštis ir išdaigininkas. Ir kai po dar vieno klasėje sukelto incidento jį mokytoja pasiliko ir užuot išvadinusi nenaudėliu pasakė, kad jis yra tikras lyderis, gebantis klasę suorganizuoti bet kokiai veiklai (tačiau būtų kur kas geriau, jei jis imtų ir pamąstytų, į kokią sritį jis galėtų nukreipti savo energiją, kur vadovauti prasmingai), tada jis pirmą kartą susimąstė. Ir nuo tos dienos šito anuomet mažo berniuko gyvenimas ėmė keistis.
Pasaulinės lyderystės konferencijos Lietuvoje atstovas<br> Miesto bažnyčios Klaipėdoje ir Vilniuje pastorius Saulius Karosas.
Pasaulinės lyderystės konferencijos Lietuvoje atstovas
Miesto bažnyčios Klaipėdoje ir Vilniuje pastorius Saulius Karosas.

Kiek yra tokių įkvepiančių mokytojų? Ką gali vienas mokytojo žodis? Kita vertus, kaip gali įkvėpti kitus pokyčiams, jei pačiam stinga įkvėpimo, o klasėje  10 ar gal net ir visi 30 padaužų?

Laidoje dalyvauja Pasaulinės lyderystės konferencijos Lietuvoje atstovas, miesto bažnyčios Klaipėdoje ir Vilniuje pastorius Saulius Karosas.

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų“ ketvirtadienį, lapkričio 16 d., 16.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close