captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: džiazo grupė „Quite Sublime“.

Kaip kartu skamba lietuviško, švediško, vokiško ir šveicariško džiazo elementai? Kviečiame susipažinti su grupe „Quite Sublime“.  
Džiazo grupė „Quite Sublime“.
Džiazo grupė „Quite Sublime“.

„Daugiau nei 100 modernių skulptūrų ekspozicija įrengta ant sunaikintų senųjų uostamiesčio kapinių. Diskusijos, kaip sutvarkyti parką apjungiant šiuos du itin skirtingus istorinius klodus, tęsiasi kelis dešimtmečius. Šiuo metu baigiamas rengti parko sutvarkymo projektas – deja, siūlomi sprendimai Klaipėdos meno visuomenę nuvylė“, – sako Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus direktoriaus pavaduotoja Sondra Simanaitienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“ – menotyrininkės Agnės Narušytės komentaras apie paminklų laisvę ir nelaisvę.

Saksofonininką Karolį Šarkų Lietuvos džiazo gerbėjai prisimena iš pasirodymų su grupe „Made in 234“, prieš keletą metų tapusia konkursų „Vilnius Jazz Young Power“ ir „Student Jazz Festival“ Rumunijoje laureate. Tačiau šis kolektyvas iširo, o Karolis Šarkus savo muzikinį kelią tęsia Olandijoje, studijuodamas Amsterdamo konservatorijoje. Čia jis kartu su švedų gitaristu Jonathanu Dafgardu, vokiečių kontrabosininku Danieliu Nageliu ir šveicarų būgnininku Enea Besana susibūrė į grupę „Quite Sublime“, su kuria atvyksta koncertuoti į Lietuvą. Grupė „Quite Sublime“ svečiuosis ir mūsų laidoje.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ lapkričio 14 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close