captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apie vaikų dienos centrus

Sekmadienio vakarą Vilniuje Šv. Kotrynos bažnyčioje vyksiančio koncerto metu bus renkama parama vaikams, kurie lanko Vilniaus arkivyskupijos parapijų „Caritas“ dienos centrus. Kodėl ne visiems vaikams prieinami dienos centrai?
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Profesoriaus Liberto Klimkos pasakojimas apie pirmąsias švietimo įstaigas, pradėjusias jaunimo ugdymo darbą prieš 620 metų.

ES rengia švarios energetikos reformą. Bendrijos šalių neturėtų pasiekti elektra iš trečiųjų šalių – Rusijos ar Baltarusijos atominių jėgainių.

Mokslo vardai. Lietuvių kilmės fizikos profesoriaus Jono Žmuidzino darbai žinomi visame pasaulyje, o jo pavardę galite rasti prie daugybės garsių kosmoso misijų. Ilgą laiką dirbęs JAV Nacionalinėje aeronautikos ir kosmoso administracijoje (NASA), dabar profesorius sugrįžo į akademinę veiklą ir dėsto studentams vienoje geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų – Kalifornijos technologijų institute. Goda Raibytė su profesoriumi Jonu Žmuidzinu pasikalbėjo po jo paskaitos 250 studentų talpinančioje auditorijoje.

Artėja didžiosios metų šventės – ieškome dovanų, aukojame sunkiau gyvenantiems. Yra įvairių galimybių, jei norite kam nors padėti. 

Ved. Alvyda Bajarūnaitė.

Lapkričio 12-osios, sekmadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...