captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: vieno Žvirblio jautrumas

Darius Žvirblis negailestingas. Jis sako, kaip jaučia. Dažniausiai jaučia liūdnai. Ir skaudžiai. Dariaus popmuzika – depresijos ir švelnumo lydinys. Apie visą pasaulį, tiesiai ir jautriai, dviejų draugų lūpomis laidoje „Pakartot“.
Darius Žvirblis. D.Razausko nuotr.
Darius Žvirblis. D.Razausko nuotr.

Kas yra muzika ir kodėl, priešingai nei teigia daugelis, Lietuvoje nėra jokio muzikinio renesanso? Bent jau taip Domantui Razauskui teigia dainų autorius ir atlikėjas, ilgametis grupės „Atika“ lyderis Darius Žvirblis, tikinantis, jog ten, kur trūksta plačiai ir giliai mąstančių asmenybių, muzika negali klestėti. Darius jaučiasi kuriantis nuošalėje, nežaisdamas pagal daugelį rinkos taisyklių, o į tas, be kurių išgyventi negali, žiūrėdamas su skaudžia ironija. Dariaus laisvė – tai laisvė nedaryti nieko ir niekam dėl to neužkliūti. Dariaus mokytojas – Tomas Petty, kurio mirtį Darius prisipažįsta išgyvenęs skaudžiau už artimo netektį. Darius mylimas žanras – lo-fi, depresyvių „lūzerių“ žanras. Darius dažniausiai nėra patekintas tuo, ką sukuria, bet naujos dainos nesibodi. Jos premjera – išskirtinai laidoje „Pakartot“.

Autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama lapkričio 11 d., šeštadienį, 12.10 val. ir lapkričio 12 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close