captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip sukurti savo sėkmės istoriją ir būti laimingai?

Ar egzistuoja visoms veiklioms moterims tinkanti formulė? Kaip išdrįsti pradėti, o paskui išgyventi sėkmę? Apie tai ketvirtadienį bus diskutuojama konferencijoje „Formulė: versli ir laiminga“. Joje susitiks apie 500 veiklių moterų iš visos Lietuvos, numatyta beveik dvi dešimtys pranešimų ir atvirų pasakojimų, kaip rasti verslo idėją ir išdrįsti jį pradėti.  
Kauno PPA nuotr.
Kauno PPA nuotr.

Meno mėgėjų laukia įdomus susitikimas su šiuolaikine prancūzų daile – Kauno Mykolo Žilinsko dailės galerijoje atidaroma tarptautinė paroda „Šiuolaikinis prancūzų ekspresionizmas ir ne tik“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Apie pakuotes – gamybą ir dizainą.

Aplinkosaugininkų teigimu, šiuo metu pasaulio vandenynuose nėra nė vienos vietos, kurioje nebūtų šiukšlių. Kai kuriose vietose atsiranda ištisos, didžiulį plotą užimančios plastiko atliekų salos. Kaip jos susiformuoja ir kokių priemonių galima imtis mažinant jūrų bei vandenynų užterštumą?

Laidos svečias – Deivydas Praspaliauskas, vienas garsiausių Lietuvos virtuvės šefų. Kalbėsimės apie maistą, kulinariją, restoranų kultūrą ir jo naują knygą ,,Aš, tu – ir virtuvė“. 

Vedėjai Rūta Kupetytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Lapkričio 9-osios, ketvirtadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close