captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Atrask Lietuvą“: Lentvaris

Lentvarį atrandame iš naujo. Traukos objektu tampa bažnyčia – vertingas XX a. istorizmo architektūros ir dailės paminklas, taip pat XIX–XX a. sandūroje Lentvario dvaras bei parkas, priklausęs grafo Vladislovo Tiškevičiaus šeimai. 
Lentvario Tiškevičių rūmai.
Lentvario Tiškevičių rūmai.

Lentvarį atrandame iš naujo. Traukos objektu tampa bažnyčia – vertingas XX a. istorizmo architektūros ir dailės paminklas, taip pat  XIX–XX a. sandūroje Lentvario dvaras bei parkas, priklausęs grafo Vladislovo Tiškevičiaus šeimai. Šiandien Lentvario parkas specialistų laikomas vienu brandžiausių prancūzų kraštovaizdžio architekto Eduardo Andre kūriniu.

Nors Lentvario seniūnas Vytas Rukšėnas sako, kad miestelis yra visų užmirštas, jaunimas su tuo nelabai sutinka. Prie apleistų Lentvario rūmų vyksta renginiai, parke lankosi žmonės, atvyksta turistų. „Jeigu nieko nedarysi, tai nieko ir nebus“, – sako jaunimo organizacijos „Lentvario parko renesansas“ vadovas Povilas Plūkas ir Lentvario kultūros renginių organizatorė Viktorija Šamatovičienė. Pasivaikščiokime po Lentvario rūmų parką.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Atrask Lietuvą“ šeštadienį, sausio 12 d., 15.03 val. ir pirmadienį, sausio 14 d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...