captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Gedimino kalnas uždarytas lankytojams. Kas toliau?

Po dar vienos nuošliaužos lankytojams nuo šeštadienio vėl uždarytas Gedimino kalnas Vilniuje. Specialistai sako, kad panašios situacijos ir toliau yra labai tikėtinos. Kokie procesai toliau vyksta Gedimino kalne, kokia šio šalies simbolio ateitis?
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Antradienį Seime ketinama svarstyti prieš kelerius metus įstatymu įtvirtintus žemės įsigijimo saugiklius, kurie numato kvalifikacijos reikalavimus žemės pirkėjams. Europos Komisija dėl jų yra pradėjusi pažeidimo procedūrą prieš Lietuvą.

Minimos 100-osios bolševikų revoliucijos metinės. 1917 metų lapkričio 7 d. (pagal senąjį kalendorių spalio 25 d.) Vladimiro Lenino vadovaujami bolševikai Petrograde nuvertė laikinąją Aleksandro Kerenskio vyriausybę. Kaip revoliucijos šimtmetis  traktuojamas pačioje Rusijoje? 

Premjero Sauliaus Skvernelio interviu LRT RADIJUI.

Mokslo vardai. Lietuvių kilmės fizikos profesoriaus Jono Žmuidzino darbai žinomi visame pasaulyje, o jo pavardę galite rasti prie daugybės garsių kosmoso misijų – pavyzdžiui, neseniai 40-metį atšventusios misijos „Voyager“, kurios vienas aparatų šiuo metu jau keliauja tarpžvaigždinėje erdvėje ir yra toliausiai nuo Žemės nuskriejęs žmonių kurtas aparatas. Ilgą laiką dirbęs JAV Nacionalinėje aeronautikos ir kosmoso administracijoje (NASA), dabar profesorius sugrįžo į akademinę veiklą ir dėsto studentams vienoje geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų – Kalifornijos technologijų institute (Pasadenos miestelyje, netoli Los Andželo). Goda Raibytė su profesoriumi Jonu Žmuidzinu pasikalbėjo po paskaitos 250 studentų talpinančioje auditorijoje. 

Ved. Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

Lapkričio 7-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...