captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiai“: Amoso Ozo pasakojimas apie meilę ir tamsą

„Išsilavinimas, atvirumas kalboms, liberali mąstysena – visa tai Amosas Oza suvokia kaip Vidurio Europos inteligentijos palikimą“, –  pasakoja literatūrologas Mindaugas Kvietkauskas.
Izraelio rašytojąs Amosas Ozas.
Izraelio rašytojąs Amosas Ozas.

Vilniuje jau antrą kartą vyks literatūros festivalis „Vilniaus lapai“. Naujos literatūrinių renginių erdvės, preciziškai paruošti renginiai, naujų literatūrinių vakarų formatų paieškos – tai ir kiti dalykai išskiria jį iš kitų literatūros festivalių.

Šiais metais festivalio lankytojų laukia daug malonių staigmenų, susitikimų tiek su literatūros įžymybėmis, tiek ir pažintis su jaunaisiais autoriais. Apie festivalio programą pasakos pagrindinė jo organizatorė Rūta Kačkutė.

Be to šioje laidoje pristatysime „Vilniaus lapų“ svečią, pasaulinio lygio Izraelio rašytoją Amosą Ozą, kurio šeimos šaknys siekia Lietuvą. Kaip Amoso Ozo kūryboje knygose pinasi Lietuvos, litvakų kultūros istorijos gijos? Kuo mums gali būti aktualios Amoso Ozo dekokratijos pamokos ir fundamentalizmo analizė? Apie visa tai pasakos literatūrologas Mindaugas Kvietkauskas.

Ved. Rimantas Kmita.

„Literatūros akiračiai“ – lapkričio 5 d., sekmadienį, 16.03 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama lapkričio 6 d., pirmadienį, 01.05 val. 

https://www.facebook.com/LiteraturosAkiraciai

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...