captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – LNOBT choro vadovas Česlovas Radžiūnas

Kasdien nuosekliai dirbdamas su choru, mokydamas jį vis kitų scenos veikalų, skirtingų stilių, spektaklio metu vadovas Česlovas Radžiūnas išlydi chorą į sceną, o pats jo klausosi už kulisų arba salėje, batutą perleidęs spektaklio dirigentui. 
LNOBT choro vadovas Česlovas Radžiūnas. ELTA nuotr.
LNOBT choro vadovas Česlovas Radžiūnas. ELTA nuotr.

Penktadienio „Muzikiniame pastiše“ – susitikimas su LNOBT choro vadovu profesoriumi Česlovu Radžiūnu. Kasdien nuosekliai dirbdamas su choru, mokydamas jį vis kitų scenos veikalų, skirtingų stilių, spektaklio metu vadovas išlydi chorą į sceną, o pats jo klausosi už kulisų arba salėje, batutą perleidęs spektaklio dirigentui. Pokalbis su svečiu apie teatro choro ir chorvedžio darbo specifiką bei artimiausią koncertą – sausio13-ąją rengiamą A. Dvořáko „Requiem“ atlikimą.

Antroje laidos dalyje prisiminsime prieš penkerius metus sausio 13-ąją  išėjusį talentingą operos artistą Sergejų Lariną, savo karjerą pradėjusį Vilniaus scenoje. Skambės pokalbių su artistu fragmentai ir, žinoma, muzika, vardan kurios jis kovėsi su sunkia liga. „Norėjau išgyventi, kad galėčiau dainuoti“, – šypsodamasis kalbėjo Sergejus Larinas, nežinodamas, kad likimas jam tebuvo skyręs pusantrų metų.

Ved. Jūratė Katinaitė.

„Muzikinis pastišas“ – sausio 4 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...