captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: žalia rodyklė prie šviesoforo – reikalinga ar ne?

Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė teigia, kad ketinimas panaikinti prie šviesoforo pritvirtintas lenteles su žalia rodykle, suteikiančias galimybę vairuotojams pasukti į dešinę degant draudžiamam šviesoforo signalui, buvo priimtas neaptarus visų argumentų. Tuo metu saugaus eismo organizatoriai sako, kad nuimant šias lenteles siekiama apsaugoti visus eismo dalyvius nuo nelaimingų atsitikimų. Argumentai už ir prieš.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Mėnesį tyrimo tikslais praleidęs neįgaliojo vežimėlyje Mindaugas Jodogalvis pasakoja savo patirtį.

Sveikatos apsaugos ministerijos atlikta analizė rodo, kad pasikeitus tvarkai pacientų priemokų suma už kompensuojamuosius vaistus sumažėjo net 21 proc., lyginant rugsėjo mėnesį su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu. O kaip naują tvarką vertina pacientai? Ar reikiami vaistai prieinami?

Prancūzų institutas Lietuvoje ir Lietuvos ir Prancūzijos prekybos rūmai pirmą kartą rengia forumą „Prancūzų kalba darbui ir karjerai“.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Varpų gaudesį ir istoriją kviečia prisiminti projektas „Gloria Lietuvai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Kūrybinė grupė jau filmuoja ir įrašinėja vertingiausių Lietuvos varpų skambesį.

Vedėjai Gabija Narušytė, Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Spalio 24-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...