captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apie dvigubą pilietybę

Konstitucinis Teismas dar kartą grįžta prie dvigubos pilietybės klausimo. Parlamente pradėjus svarstyti Pilietybės įstatymo pataisas, kuriomis siekiama suteikti galimybę išsaugoti Lietuvos pilietybę Europos Sąjungos ir NATO šalyse gyvenantiems mūsų valstybės piliečiams, buvo padaryta pertrauka ir kreiptasi į Konstitucinį Teismą, prašant pateikti papildomų paaiškinimų dėl KT priimtų nutarimų, susijusių su Lietuvos piliečių galimybėmis būti ir kitos valstybės piliečiais išsaugant Lietuvos pilietybę.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kokias idėjas Lietuvai jau pateikė Lietuvos gyventojai, kalbėsime su projekto „Idėja Lietuvai“ sumanytojais.

Žadama, jog pirmadienio vakarą Jungtinėje Karalystėje visa jėga smogs Ofelijos vardu pakrikštyta audra, šalies meteorologai padidino jos keliamo pavojaus lygį.

Kokį pavojų kelia nukritę ir šlapi lapai, kalbėsimės su specialistais.

Premjero Sauliaus Skvernelio interviu LRT RADIJUI.

Rubrikoje „Mokslo vardai“ šįkart žvilgsnis į ateities miestus bei juos kuriantį ir tyrinėjantį mokslą – urbanistiką. Kaip atrodys miestietiškas gyvenimas ateityje, kur gyvensime ir kuo važinėsime – apie tai su urbanistu Tadu Jonauskiu kalbėjosi Evelina Želvytė.

Italijoje pristatyta Sardinijos saloje beveik 18 metų gyvenančios žurnalistės Daivos Lapėnaitės knyga italų kalba „Senza la Ferrari rossa“.

Laidą veda Rūta Kupetytė ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Spalio 17-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...