captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Netoli Raseinių, lygumoje, išraižytoje vaizdingų, medžiais bei krūmokšniais apaugusių upelių, rymo Pasandravys ir Bernotai. Tai kraštas, davęs lietuvių tautai poetą, kuris taip ilgesingai troško „prikelti nors vieną senelį iš kapų milžinų ir išgirsti nors vieną, bet gyvą žodelį iš senųjų laikų“. Apie Joną Mačiulį - Maironį – pirmadienio viktorinoje.
Jonas Mačiulis - Maironis.
Jonas Mačiulis - Maironis.

„Jau antrą kartą šalyje rengiama iniciatyva „Ö kaip vokiškai?“ vėl sutelkė visą Lietuvą. Paskleisdami žinią apie vokiečių kalbos naudą, norime paskatinti lietuvius mokytis šios kalbos ir atrasti naujų studijų, profesinės karjeros bei verslo galimybių“, – sako Vokiečių kalbos dienų koordinatorė Rasa Darbutaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Malonumas skaityti“ literatūros kritikė Elžbieta Banytė pristato tris knygas – Simone de Beauvoir apysakas „Palaužta moteris“, senųjų islandų sagų tradicija besiremiantį Sjón romaną „Iš didžuvės nasrų“ ir Agnès Ledig meilės romaną „Eik su juo“.

Netoli Raseinių, lygumoje, išraižytoje vaizdingų, medžiais bei krūmokšniais apaugusių upelių, rymo Pasandravys ir Bernotai. Pavasarį žiedai išmargina upelių krantus, padabina gėlių vainikais lankas. Toli, kiek akys užmato – laukų žaluma, virš galvos – svaigiai mėlynas dangus. Tai kraštas, prieš 155-erius metus davęs lietuvių tautai poetą, kuris taip ilgesingai troško „prikelti nors vieną senelį iš kapų milžinų ir išgirsti nors vieną, bet gyvą žodelį iš senųjų laikų“. Apie Joną Mačiulį - Maironį – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ spalio 16 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close